INSPIRIUM

НАШІ ПАРТНЕРИ

ІСТОРІЯ УСПІХУ

Команда Iron Custom Motorcycles подарувала Нашiй Країні,Світовий рекорд швидкості на озері Бонневиль!

Саме тут, на Bonneville Speed ​​Week 13 серпня 2017 року, ми встановили Світовий рекорд швидкості - 99.764 миль / год в класі 350 APS-VG на мотоциклі Inspirium. Тим самим компанія ICM стала найшвидшою українською командою на солончаку Бонневиль!

Клас 350APS-VG - це клас вiнтажних мотоциклів індивідуальної споруди, випущених до 1955 року і мають об'єм двигуна до 350 куб.см.

У жовтні 2015 року ми анонсували початок будівництва рекордно-гоночного мотоцикла Inspirium, щоб в серпні 2017 встановити Світовий рекорд швидкості в нашому класі!

За основу мотоцикла Inspirium ми взяли ІЖ-49 1953 року випуску і серйозно його допрацювали: збільшили потужність двигуна практично в 5 разів, створили жорстке гоночне шасі, спроектували Вiнтажний аеродинамічний обвіс з алюмінію. Мотоцикл придбав гоночні характеристики, не втративши красу і вінтажність даного класу.

Ми з ПЕРШОЇ спроби встановили Світовий рекорд швидкості, а наступним заїздом - підтвердили його!

Світовий рекорд команди ICM становить 99.764 миль / год !!! При цьому, ми змогли досягти максимальну середню швидкість 104.108 миль / год. Ми створили найшвидший ІЖ-49 на Планеті Земля!

Проект Inspirium був створений в стінах майстерні Iron Custom Motorcycles, однак його поява була б неможливо без наших партнерів - компанії Sigma Software і Inspirium Laboratories. Наші партнери повірили в нашу мрію, були впевнені в нашому професіоналізмі і в результаті - Ми найшвидші !!!

Ми викладаємо трохи фотографій, щоб постаратися передати Вам дух створення мотоцикла і дух змагань, але головна подія - попереду !!!

Lime-Line, наш продакшен партнер, який відтворює події цього унікального заходу!!!

Наш фільм вже вийшов і доступний для перегляду за посиланням:https://www.youtube.com/watch?v=O1iLaMrDlAw

© ICM 2010 - 2019

розробка сайту